Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Drodzy Czytelnicy!


Redakcja "I LOVE POLEN", wcześniej znana jako "polonia-nova.com" od wielu lat zajmuje się promocją ruchu polonijnego na terenie Austrii, starając się obiektywnie ukazać jej obraz w formie fotoreportaży, sprawozdań, wywiadów i informacji. Dziennikarska rzetelność również zobowiązuje informować opinie publiczną o zaistniałych, udokumentowanych zjawiskach negatywnych, pobudzając tym samym do dyskusji nad uzdrowieniem sytuacji w środowisku polonijnym.

Czytaj więcej: MĘCZENNICY PARASOLOWEJ SPRAWY - część 7 

  • Legenda Polonii w Austrii

 

W VI części sagi o Forum Polonii, chciałabym ustosunkować się do zarzutów „męczennika” z Klagenfurtu. Zdumiewa, że zeszłoroczny pan wiceprezes ma odwagę wywierać na nas nacisk, abyśmy opublikowali list-protest, który wystosował odnośnie I części analizy Forum, chociaż nie wiem czy w między czasie, pan ten nie protestuje przeciwko wszystkim pięciu odcinkom.

Czytaj więcej: MĘCZENNICY PARASOLOWEJ SPRAWY - część 6

  • Legenda Polonii w Austrii

 

Opublikowane zostały „zaledwie” cztery części „Męczenników parasolowej sprawy” a coraz więcej wystrychniętych na dudka przez zarząd Forum osób, zgłasza się do redakcji, wylewając swoje żale dotyczące metod działania tej organizacji - aż włos się jeży na głowie, co działo i nadal się dzieje pod skrzydłami parasola.

Czytaj więcej: MĘCZENNICY PARASOLOWEJ SPRAWY - część 5

Legenda Polonii w Austrii

Z uwagi na, od dłuższego czasu kolportowane fałszywe informacje n/t wystąpienia Komisji Rewizyjnej z Forum Polonii, działającej w okresie między 31.03.2009 a 17.05.2011, a celem ostatecznego wyjaśnienia (skierowanego do polonijnej opinii publicznej) przyczyn naszej rezygnacji, zmuszona jestem przekazać następujące oświadczenie:

Czytaj więcej: MĘCZENNICY PARASOLOWEJ SPRAWY - część 4

Legenda Polonii w Austrii
Każdy ma prawo do swojego zdania, więc chyba ja też.
Zwolennicy Forum Polonii uważają jednak, że mają monopol na prawidłowe poglądy. Ich prawda jest jedyną dozwoloną i najprawdziwszą prawdą, a ten kto myśli i uważa inaczej, to zasługuje na gilotynę.

Czytaj więcej: MĘCZENNICY PARASOLOWEJ SPRAWY - część 3