Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images

 

KONKURS NA POEZJĘ EMIGRACYJNĄ ORGANIZOWANY PRZEZ ST. JPII POLISH AMERICAN POETS ACADEMY

TERMIN NADSYŁANIA PRAC KONKURSOWYCH: 30 CZERWCA 2014 r.

NAGRODY: $500, $200, $100

Na konkurs należy nadesłać od 1 to 7 wierszy, w języku polskim lub angielskim. Długość wierszy nie powinna przekraczać 40 linii.

Prace konkursowe wraz z krótkim listem przewodnim zawierającym imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr tel., adres emailowy i krótką notę biograficzną należy przesłać elektronicznie na jeden z następujących adresów emailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Osoby nie posiadające dostępu do Internetu proszone są o przesłanie prac konkursowych wraz z listem przewodnim i wpisowym na adres pocztowy Akademii (poniżej).

Wpisowe (donation)* wysokości $5 za każdy wiersz w formie czeku lub Money Order wystawionego na Polish American Poets Academy należy przesłać na adres: Polish American Poets Academy, Inc., PO Box 3163, Wallington, NJ 07057, USA.

Wpisowe można również przesłać za pośrednictwem Western Union i Paypal po uprzednim skontaktowaniu się z Akademią.
Członkowie Akademii są zwolnieni z wpisowego.

Termin rozstrzygnięcia konkursu planowany jest na 1 września 2014. Wszyscy uczestnicy konkursu o wynikach zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej (via email) lub tradycyjnej.

Więcej informacji na temat konkursu i Akademii na www.e-businesscardexchange.com sekcja JPII PAPA.