Uwaga
  • Folder doesn't exist or doesn't contain any images
Tym razem ŻUBRY – Młoda Polonia Wiedeń zapraszają na specjalną imprezę dla wszystkich wielbicieli muzyki rockowej! Jest to pierwsza impreza tego typu i będzie nosić odpowiednio tytuł „ROCK NIGHT PARTY”. Czekają na Was największe hity rockowe wszechczasów od AC/DC, Metallica, Bon Jovi, Roxette, Guns N’ Roses, Nirvana, aż po Red Hot Chili Peppers, INXS, The Clash, U2, itd! Oczywiście też nie zabraknie najbardziej znanych polski wykonawców! Zachęcamy Was oraz znajomych na ten pierwszy rockowy event i będzie nam miło jak zabierzecie ze sobą znajomych innych narodowości, ponieważ ta impreza będzie miała tym razem bardziej profil międzynarodowy. Uwaga będzie też Dresscode: Najlepiej na czarno po prostu rockowo, skóra jest oczywiście mile widziana! JImpreza odbędzie się w lokalu Azul, który oprócz polskich trunków ma też do zaoferowania pyszne pierogi z własnej roboty właścicielki lokalu, Pani Małgosi. Zachęcamy więc do skosztowania tych pyszności! Do Waszej dyspozycji będzie oczywiście jak zawsze mały bufet.Bar znajduje się w okolicach Wollzeile oraz Domikanerbastei (dokładna lokalizacja baru jest pokazana w załączniku).

Zapraszamy więc serdecznie w sobotę, 27 września 2014 r. od godz. 22 do lokalu AZUL na naszą pierwszą rockową imprezę pod tytułem „ROCK NIGHT PARTY”! Gwarantujemy legendarną zabawę!


Kiedy? 

SOBOTA, 27.09.2014 od godz. 22:00

DRESSCODE:

Wszystko na czarno, i koniecznie skóra J

MUZYKA

Największe hity muzyki rockowej (od lat 70 do dziś! pop rock, punk, metal, grunge, crossover, rockowe ballady i największe klasyiki rocku)

SPECJAŁYPiwo Żywiec
Polska Wódka (Wyborowa, Sobieski)
Polska kuchnia (pierogi z mięsem)

Gdzie?

AZUL
Postgasse 2
1010 Wien


https://www.facebook.com/azulbarwien 

Jak zawsze prosimy też o rozpowszechnienie plakatu eventu oraz linka na Facebook wśród znajomych:

https://www.facebook.com/events/765051976874249/  

W przypadku chęci rezerwacji miejsca prosimy o telefon na:  +43 (0) 676 357 13 11.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!Benjamin, Diana i Bianca

ŻUBRY – MŁODA POLONIA WIEDEŃ
http://www.zubry.at/              

BO POLAK I DOBRA ZABAWA TO OCZYWISTA SPRAWA! J

POLUB NASZĄ OFICJALNĄ STRONĘ NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/zubry.vienna